کمک نقدی

کمک نقدی

با سپاس از علاقه مندی شما برای کمک به بیماران مبتلا به ام اس .

شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق مراجعه به انجمن بیماران ام اس خراسان شمالی، یا واریز وجوه به حساب های بانکی انجمن ام اس جهت حمایت از افراد مبتلا به ام اس، اهدا نمایید.

روش دیگر برای اهدای کمک های نقدی در قالب کمک های عمومی و نذورات خاص پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب باشد.

یاور گرامی! از آنجایی که انجمن ام اس خراسان شمالی همواره علاقه مند به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران و ذیربطان خود است، این سازمان همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب های انجمن ام اس،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره ۳۲۲۵۵۹۲۲-۰۵۸ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با انجمن مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.

در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با دفتر انجمن ام اس خراسان شمالی تماس بگیرید .

 

کمک های نقدی عمومی و نذورات خاص

از آنجا که فرهنگ کمک به همنوع از دیرباز در آداب و رسوم کهن ما ایرانیان وجود داشته،  انجمن بیماران ام اس خراسان شمالی  نیز به عنوان یک موسسه خیریه با نیت درمان افراد مبتلا به ام اس، بستری مطمئن و امن را برای کمک های شما نیکوکاران گرامی که می تواند هم به صورت نقدی و هم به صورت نذورات خاص باشد را فراهم آورده است تا همزمان با انجام این نیت خیر بتوانید از نتایج این کمک ها به طرق مختلف مطلع گردید .