قلک های کمک به بیماران ام اس

داشتن قلک‌های کمک به بیماران ام اس یکی از ساده‌ترین روش‌های کمک به افراد مبتلا به ام اس است. این قلک‌ها می‌توانند در منزل، محل کار و یا اماکن عمومی مستقر شوند.

 

قلک های انجمن ام اس  که شما در خانه یا محل کار خود قرار می‌دهید، نشانه عشق‌ورزی و نشانه‌ای از حس انسان‌دوستی شماست. با داشتن این قلک هاکمک به بیماران مبتلا به ام اس بسیار آسان می‌شود، چون همواره در کنار شماست. حتی با مبالغ کوچک نیز می‌توانید به آنان کمک کنید. به این ترتیب کمک به بیماران ام اس می‌تواند در برنامه هر روز شما قرار گیرد و مقدمه‌ای برای شروع یک روز پر از عشق و امید باشد.

 

درخواست قلک
چند راه آسان برای ترویج نوع دوستی و توزیع گسترده تر قلک:
با مبالغی که در قلک‌های کمک به بیماران ام اس ریخته می‌شود بیماران بیشتری می‌توانند تحت حمایت انجمن قرار بگیرند، پس می‌توانید این راه کمک را به دوستان و آشنایان و همه افرادی که با آنها ارتباط دارید هم معرفی کنید:

 

  • قلک کمک به بیماران ام اس را به عزیزانتان هدیه دهید.
  • قلک های کمک به بیماران ام اس هدیه‌ای مناسب برای کودکان تازه متولد شده و پدر و مادر آنها است
  • به عروس و دامادی که به تازگی زندگی مشترک را آغاز کرده‌اند، قلک انجمن ام اس هدیه دهید تا زندگی خود را با حس خوب  عشق و کمک به همنوع شروع کنند.
  • با رئیس و همکارانتان صحبت کنید و با هماهنگی آنها در هر اتاق یک قلک برای سایر همکارانتان قرار دهید

در هر جایی که حس خوب کمک به همنوع می‌تواند شکوفه دهد، حضور قلک کمک به بیماران ام اس را پیشنهاد دهید تا زنجیره کمک به انجمن ام اس خراسان شمالی ادامه پیدا کند.