قلک های سازمانی

یکی از روش‌های مشارکت های اجتماعی افراد حقوقی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، موسسات و فروشگاه‌ها با انجمن ام اس خراسان شمالی، استقرار قلک‌های بزرگ این انجمن در محیط کار خود است.قلک های مستقر شده در محیط فعالیت شما نشانه مسئولیت اجتماعی سازمان شما است و علاقه سازمان شما در ترویج مهر و انسان دوستی در جامعه را نشان می‌دهد و تصویری مثبت را از سازمان شما در ذهن مخاطبانتان ایجاد خواهد کرد.
تا کنون قلک های بزرگ انجمن ام اس در بسیاری از سازمان ها، مراکز درمانی، بانک ها، مراکز تجاری، مراکز آموزشی-فرهنگی  و … مستقر شده است .
سازمان شما می‌تواند برای ترویج این امر انسان دوستانه به سایر سازمان‌ها نیز پیشنهاد کند که عضوی از زنجیره بزرگ کمک به بیماران ام اس شود و با دریافت یکی از این قلک ها این زنجیره را ادامه دهد.

از اینکه مایل‌اید با استقرار قلک های بزرگ انجمن ام اس خراسان شمالی در محل کار خود در حمایت از افراد مبتلا به ام اس و خانواده های آنها سهمی داشته باشید سپاسگزاریم. اگر شرکت شما در مکانی عمومی و امنی قرار دارد و رفت آمد و تعداد مراجعان به آن زیاد است و یا کارکنان علاقمند و مشتاقی دارد که مایلند روزهای خود را با عشق و محبت و یاری به همنوع پیوند بزنند، خوشحال می‌شویم که قلک بزرگ انجمن ام اس را را در اختیار شما قرار دهیم.

 

photo_2016-11-27_12-57-21